Serwis

Każdy sprzęt w końcu doznaje uszkodzenia – czasami zdarza się to po miesiącu eksploatacji, a czasami pierwsza usterka pojawia się po latach użytkowania. Niezależnie od wieku urządzenia świadczymy profesjonalny serwis kas fiskalnych. Dokonujemy tego bezpośrednio w naszej bydgoskiej siedzibie, jak i mobilnie w miejscu pracy naszego Klienta. Zweryfikujemy nie tylko wszystkie komponenty sprzętu, ale również jego oprogramowanie, tak aby po zakończeniu naszych prac każdy aspekt działał poprawnie.

Nasz zespół dysponuje odpowiednimi kwalifikacjami oraz wiedzą niezbędnymi do świadczenia usług serwisowych. Przyjmujemy i realizujemy mobilne zlecenia w niezwykle krótkim terminie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkie zastoje w handlu uniemożliwiają prowadzenie działalności gospodarczej. A choć działamy szybko, nie umniejsza to jakości naszych prac – na nic zda się prędko wykonana usługa, jeżeli sprzęt nadal nie będzie działał.

Co więcej, chętnie będziemy mobilnie wspierać Państwa podczas przykładowo otworzenia nowego sklepu – zainstalujemy sprzęt, sprawdzimy jego oprogramowanie i poprawność działania, a także dokonamy niezbędnych korekt. Chętnie też wprowadzimy do obiektu urządzenia, które będą odpowiedzialne za przyjmowanie środków za towar poprzez karty płatnicze. Bezpośrednio przyczyni się to do zwiększenia sprzedaży, ponieważ obecnie wiele osób rezygnuje z noszenia tradycyjnej gotówki.

Prowadzimy mobilną opiekę serwisową w oparciu o zasady określone w przepisach o kasach rejestrujących i umowy partnerskie. Posiadamy wszelkie uprawnienia od samych producentów urządzeń, dzięki którym mobilny serwis kas fiskalnych na terenie Bydgoszczy przebiega zgodnie z indywidualnymi wytycznymi dotyczącymi ich sprzętu.

Proponujemy:
  • doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,
  • prezentacje systemów informatycznych zdalnie lub w siedzibie klienta,
  • instalacje terminali kart płatniczych,
  • instalacje i fiskalizacje kas i drukarek fiskalnych,
  • przeglądy ustawowe kas i drukarek fiskalnych,
  • wdrożenia sprzętu komputerowego i oprogramowania.


Zapraszamy do korzystania z usług serwisowych i wdrożeniowych naszej firmy.